Hikayemiz

1983 yılında kurulan Necipoğlu Ltd, ilk olarak demir, boru, profil ,hırdavat malzemeleri ve inşaat malzemeleri ithalat ve satışı ile sektöre giriş yapmıştır. Yıllar içerisinde ülkemizde ihtiyaç olan birçok yeni yapı malzemesini ithal ederek alanında öncü olmuştur. Her geçen gün yeni markaları ülkeye getirerek ürün gamını genişletmiştir. Şimdilerde Türkiye, İtalya, Almanya ve Çin gibi ülkelerden Dünyaca bilinen birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır.

 

Satışını yaptığı ürünlerde kaliteden kesinlikle ödün vermemeyi misyon edinen Necipoğlu Ltd,yaklaşık 40 yıldır sürekli yenilenen ürün koleksiyonu ile müşterilerine kalitesiyle güven aşılamaya ve Kuzey Kıbrıs’a en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

1
Personel
1
Yıllık Tecrübe
1
marka
1
Farklı Ürün

Misyonumuz

Müşterilerimşize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri, kalite ve uygun fiyata sunmak, en hızlı şekilde ulaştırmak, geliştirmek ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Faaliyet gösterdiği alanlarda yenilikçi ve sürekli gelişen bir yapıya sahip, müşterilerinin beklentilerini herzaman karşılayan, verdiği hizmet kalitesiyle ve güvenliğiyle sektöründe ilk akla gelen isim olmayı sürekli kılmak.

Creavi 4

Kurumsal Değerler

Kıbrısın ve Kıbrıslı’nın özünde olan, sevgi, saygı, anlayış ve hoşgörü çatısı altında, dürüst, adil, disiplinli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, etik kurallardan ödün vermeden çalıştığımız herkesle güçlü ve samimi iletişim kurmak.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına mazeret sunmaksızın çözüm üretebilmek, sosyal sorumluluğun bilincinde çevreye ve insanlığa karşı her zaman duyarlılık göstermek.

Bizi herzaman ayakta tutan güçlü aile bağlarımızla fark yaratmak.